Vánoce se blíží mílovými kroky. Víte už, co nadělit dětem pod stromeček? Žádné strachy, pokud ještě váháte - vybrali jsme pro vás TOP 10 plyšáků z exkluzivní kolekce české značky Rappa, které děti zaručeně nadchnou svou roztomilostí, plyšatostí a mazlivostí. Vyberete si, ať už má vaše dítko radši pejsky, jednorožce nebo medvídky.

Velký plyšový medvěd Luďa

Medvídek Luďa je roztomilý béžový medvěd s mašličkou a se vřelým úsměvem na tváři. Plyšák je vyroben z vysoce kvalitní plyše, ideální pro mazlení a objímání. Výplň plyšáka je vyrobena z recyklovaných PET lahví, je ale na omak nerozeznatelná od klasické výplně a pro děti je zcela bezpečná.

Velký plyšový medvěd Luďa (Foto: Zaparkorun.cz)
Velký plyšový medvěd Luďa (Foto: Zaparkorun.cz)

Se svými rozměry je tento plyšák rozhodně král mezi plyšovými medvědy. Luďa měří 120 cm, takže se děti v jeho medvědím objetí budou cítit milovaně a bezpečně.

Součástí je i papírová visačka ve tvaru srdíčka, na kterou můžete napsat věnování.

Plyšový jezevčík

Jezevčíci jsou bez debaty velmi roztomilí pejsci, se svým dlouhým tělíčkem a krátkými nožičkami. Tato plyšová verze věrně zachycuje všechny důležité rysy této rasy. Zároveň je krásně měkkoučký a heboučký, zkrátka ideální na mazlení.

Plyšový jezevčík (Foto: Zaparkorun.cz)
Plyšový jezevčík (Foto: Zaparkorun.cz)

Jezevčík vyroben z velmi kvalitní plyše a výplň plyšáka je z recyklovaných PET lahví. Plyšák je velký 36 cm, takže potěší malé i velké fanoušky jezevčíků.

Plyšový jednorožec Koki

Tento krásný růžový jednorožec je vyroben z kvalitní jemné plyše. Jeho velká, roztomilá očka lákají všechny příznivce jednorožců k pomazlení. Jednorožec Koki, bude ten nejlepší dárek pro děti. Je totiž velký neuvěřitelných 130 cm, takže mu děti klidně mohou nasednout na hřbet a předstírat, že svého krásného jednorožce vzaly na vyjížďku.

Velký plyšový medvěd Miki s visačkou

Tento medvěd má tmavě šedou barvu a je ozvláštněn detaily z kostkované látky. Medvídek Miki měří 110 cm. Součástí je i papírová visačka ve tvaru srdíčka, na kterou můžete napsat věnování.

Plyšový retriever

Retrívři jsou oblíbenou rasou pro svou milou a přátelskou povahu a krásný vzhled. Tento plyšák se určitě rychle stane novým nejlepším přítelem vašich dětí.

Velký plyšový medvěd Hugo

Tento medvídek má pastelově šedomodrou barvu a je zdoben saténovou mašličkou. Hugo měří 80 cm, je tedy skvělou volbou pokud vaše dítko miluje roztomilé medvídky ale rozměry medvídků Ludi a Mikiho vám přijdou příliš nepraktické.

Velký plyšový medvěd Hugo (Foto: Zaparkorun.cz)
Velký plyšový medvěd Hugo (Foto: Zaparkorun.cz)

Součástí je i papírová visačka ve tvaru srdíčka, na kterou můžete napsat věnování.

Plyšový jednorožec Funkie

Jednorožec Funkie má bílý kožíšek a duhovou hřívu, ohon a kopýtka, takže působí opravdu magicky! Funkie určitě nadchne každého fanouška jednorožců.

Plyšový králík Bing

Pokud vaše dítko nemá v lásce medvídky, jednorožce nebo pejsky, ale zbožňuje králíčky, pak máte štěstí! V kolekci Rappa je i tento roztomilý králík Bing v overalu. Stejně jako ostatní hračky v této kolekci je vyroben z kvalitní plyše a s ekologicky šetrnou výplní z recyklovaných PET lahví.