Různé střihy a účesy dokáží dělat divy – správnou volbou můžete omládnout i o desítky let. Nabízí se několik trendy účesů, ve kterých budete vypadat skvěle. Stačí si jen vybrat to, v čem se budete cítit dobře.

Jemná ofina

Ofina se hodí v podstatě k jakékoli délce vlasů. Jde přitom o efektivní způsob, jak omládnout. Je dobré volit delší jemnější ofinu, která skryje případné vrásky. Nosit ji můžete vpředu a dát ji na odiv. Pokud se na to ale necítíte, lze ji nosit i po stranách. Splyne tak s ostatními vlasy a nebude poutat tolik pozornosti, přičemž ale stále budete vypadat skvěle. Pokud váháte, jaká délka a styl pro vás bude ideální, poraďte se se svou kadeřnicí.

Dlouhé vrstvy

Dlouhé vlasy jsou velmi oblíbené, pro mnoho žen jsou korunou krásy. Klasický střih můžete ozvláštnit, skvěle se k tomu hodí vrstvy, které vás celkově omladí. Je dobré vytvořit vrstvy spíše v délkách – pokud by byly krátké, zakulacují obličej a nepůsobí zrovna dobře. Nicméně pokud zvolíte správný střih, můžete dodat objem i jemným vlasům a proměnit je v okouzlující hřívu.

Kratší střih

Jestliže dlouhé vlasy nejsou pro vás a máte raději krátký střih, pak se nabízí několik možností. Skvělou volbou je takzvaný pixie střih. Je stylový, hravý a zvýrazňuje oči a lícní kosti. Navíc je nenáročný na údržbu. Druhou možností je takzvaný bob, tento střih je o něco delší. Přesto je v podstatě bezúdržbový a hodí se pro jakoukoli věkovou kategorii. Navíc se nabízí různé varianty – kratší vlasy na týlu a delší vpředu, či zarovnaný střih a další různé kombinace.

Vlasy dokážou výrazně pozměnit celkový vzhled. Nabízí se řada rozmanitých střihů, díky kterým omládnete během chvilky. Ať už preferujete krátké či naopak dlouhé vlasy – skvělé možnosti jsou zde pro každého.