Česko

test

Vánoční zvyky a tradice - znáte je?

V současné moderní době jsou Vánoce z velké části marketingovou záležitostí. Zásadní otázkou těchto svátků by nemělo být kolik a jak drahé dárky komu nadělíte a dostanete. Připomeňte si vánoční tradice, které nás spojují

Otevírací doba obchodů 17. listopadu

V České republice máme hned čtrnáct státních svátků, během kterých se liší otevírací doba obchodů. Během některých si nakoupíte úplně běžně, ale někdy se obchody uzavřou. Jak to bude 17. listopadu?

Přehled spořicích účtů 2022

Dnes existuje množství bank, s postupem času banky nabízejí klientům stále více a více služeb. Banky dnes vedou spořicí účty. Která bankovní společnost nabízí ten nejvýhodnější? Pojďme se na to společně podívat.

Jak žádat o příspěvek na bydlení

V souvislosti s ekonomickou krizí v Česku musí valná část obyvatel žádat o sociální dávky. Nejčastěji si lidé žádají o příspěvek na bydlení. My se vás pokusíme žádostí o tento příspěvek provést krok po kroku.

Přehled státních svátku v roce 2023

Konec roku 2022 se neúprosně blíží a s tím vyvstává otázka, kdy jsou v roce 2023 státní svátky, abychom věděli, kolik dní volna budeme díky nim mít. My už známe odpověď. V roce 2023 bude celkem třináct státních svátků.

Burčákový pochod z Milotic do Mutěnic

8. října 2022 se konal již 46. ročník tradičního Burčákového pochodu. Redakce TOP vyslala ze svých řad dva burčákové nadšence, aby o akci sepsali reportáž. O jejich zážitcích a dojmech si můžete přečíst zde!