Vánoce jsou obdobím radosti a rodinných setkání, ale patří k nim také dárky. A co by mohlo být lepšího než potěšit své blízké originálním dárkem, který zajistí nezapomenutelný zážitek? Máme pro vás několik skvělých tipů na vánoční dárky, kterými překvapíte.

Bedna s páčidlem

Bedna s páčidlem je komplexní a nabízí hned několik zážitků v jednom. Specialitou je odolné balení v podobě dřevěné krabice. Do té se obdarovaný musí dostat páčidlem. Po otevření v ní najde spoustu skvělých produktů, obsah lze přitom přizpůsobit přesně dle vkusu. V nabídce totiž najdete rozmanité možnosti – něco dobrého na zub, alkohol, kávu a mnoho dalšího. Navíc můžete připojit osobní vzkaz. A co s bednou po otevření? Lze ji využít jako praktický úložný prostor.

Zamčená truhla

Pokud máte pocit, že páčidlo není zrovna to pravé, nabízí zamčené truhly. Ty jsou však zajištěny číselným zámečkem. Pro jeho otevření je třeba rozluštit šifru, ale k truhle patří také pilka, kterou lze případně zámek otevřít. Již samotné otevírání dárku je tak pořádný zážitek. I v tomto případě samozřejmě můžete vybrat obsah přesně na míru.

Prémiové dárkové sady

Unikátní dárkové sady jsou skvělým dárkem pro každou příležitost. Tyto sady jsou pečlivě vybrány a obsahují různé delikatesy, kosmetiku či kvalitní pití. To, co dělá tyto sady tak speciálními, je luxusní balení, které lze personalizovat. Získáte tak originální dárek, který potěší.

Alkohol trochu jinak

Láhev dobrého alkoholu je vděčný dárek, který však není zrovna originální. Pokud hledáte něco lepšího, nabízí se boxy s alkoholem. Pro milovníky piva se nabízí sada na výrobu zlatavého moku. Pro ty, co preferují destiláty, zvolte sady na dochucování ginu, rumu nebo whisky. Obdarovaný si tak vytvoří vlastní limitovanou edici alkoholu.

Kreativní dárky

Pokud máte ve svém okolí kreativce, který rád vyrábí, pak si nenechte ujít kreativní boxy. K dispozici jsou různé varianty – od klasik jako je výroba svíčky nebo mýdla až po vlastnoruční výrobu zápisníku, nože či originálních vánočních ozdob.

Dobroty pro gurmány

Dobré jídlo má rád snad každý. Pokud hledáte dárek, který roztančí chuťové pohárky, a přitom nabídne nezapomenutelný zážitek, zvolte gurmánské boxy. Ty obsahují suroviny a nástroje pro výrobu vlastních delikates. Může jít o pražení kávy, výrobu piva, přípravu sušeného masa či třeba výrobu sushi. Díky rozmanitým možnostem najdete ideální dárek, který přesně vyhoví chutím obdarovaného.

S těmito originálními vánočními dárky určitě uděláte svým blízkým radost. Jde o skvělé produkty, které si zamilují. Dejte sbohem běžným dárkovým košům a vyzkoušejte něco lepšího – zážitky z rozbalování těchto dárků a tvorby vlastních lahůdek jsou perfektní.