Už je nejvyšší čas začít přemýšlet o vánočních dárcích. Co letos nadělíte pod stromeček svým dětem vy? Pokud nevíte, nezoufejte - vybrali jsme pro vás 10 hraček, které vaše ratolesti zaručeně okouzlí!

Stavebnice dětské pevnosti Funstruction - 51+36 ks

Všechny děti zbožňují stavění nedobytných soukromých pevností, a tato stavebnice jim k tomu dá všechny potřebné díly. 51 tyček a 36 konektorů může každý malý inženýr pospojovat v pohádkový hrad nebo útulné iglú. Se stavebnicí děti mohou vytvořit stabilní konstrukci, přes kterou pak stačí jen přehodit deku či plachtu k vytvoření tajného úkrytu, po kterém všechny děti touží.

Stavebnice dětské pevnosti Funstruction (Autor: Zaparkorun.cz)
Stavebnice dětské pevnosti Funstruction (Autor: Zaparkorun.cz)

Stavebnice Funstruction dovolí vašim dětem nejen projevit svou kreativitu, ale také zapojit logické myšlení při sestavování stabilních konstrukcí. Děti nejen pobaví, ale také vzdělává. Hračka je ideální pro 2 a více dětí, které naučí  společně plánovat a řešit různé problémy.

3D pero s LCD displejem

Jestli má vaše dítě kreativní talent, zvažte že mu pod stromeček letos nadělíte 3D pero. Pero funguje na podobném principu jako tavná pistole, vložený materiál se uvnitř taví a na vzduchu zase rychle tuhne, aby vám umožnil vytvářet nejrůznější plastické objekty.

3D pero s LCD displejem (Autor: Zaparkorun.cz)
3D pero s LCD displejem (Autor: Zaparkorun.cz)

Děti si mohou vymodelovat nejrůznější postavičky, zvířátka, vozidla a cokoliv dalšího, co je napadne. Díky pestrobarevným náplním budou jejich výtvory hrát všemi barvami! Práce ve 3D prostoru navíc stimuluje vývoj jejich prostorového vnímání.

Digitální hrací konzole SUP GameBox - 400 her v 1

Tato konzole je skvělým dárkem pro malé i velké hráče. Konzole je vybavena 400 klasickými hrami, jako například Mario, Mortal Kombat, Robocop, Spider Man, Aladdin, Pacman a spoustu dalších.

Drobný GameBox se pohodlně vejde do kapsy, do tašky nebo do kabelky, takže si jej děti budou moci vzít na dlouhé cesty autem. Konzole ale také umožňuje propojení s televizí, pokud si chcete zapařit na velké obrazovce.

Digitální hrací konzole SUP GameBox - 400 her v 1 (Autor: Zaparkorun.cz)
Digitální hrací konzole SUP GameBox - 400 her v 1 (Autor: Zaparkorun.cz)

Další plus je, že oproti mobilním hrám konzole GameBox nevyžaduje registraci a neobtěžuje vás neustálými reklamami.

Zpívající a chodící plyšový jednorožec ROXY

Jednorožec Roxy umí chodit, tančit i zpívat, její srst je heboučká a láká k pohlazení. Vaše ratolest si Roxy zaručeně zamiluje a najde si v ní skvělou kamarádku!

Interaktivní mluvící křeček

Tento heboučký křeček bude po dětech opakovat slova a zvuky a při tom roztomile přikyvovat hlavou nahoru a dolů. Skvěle nahradí domácího mazlíčka, po kterém děti žadoní, a navíc ho nemusíte venčit nebo krmit!

Princeznovská sukně s LED světlem

Ať už doma máte malou princeznu, vílu nebo baletku, tato roztomilá svítící sukýnka se určitě stane nejoblíbenější součástí jejího šatníku.

Karaoke mikrofon pro děti

Zahrajte si se svými dětmi na superstar a zazpívejte si jejich oblíbené hity kdykoliv a kdekoliv s tímto karaoke mikrofonem.

Interaktivní oslík - mluvící a chodící

Roztomilý plyšový oslík umí chodit a opakovat, co mu řeknete. Děti si s ním užijí spoustu zábavy.

Svítící LED deska na obkreslování

Tato praktická podsvícená destička na obkreslování umožní vašim dětem obkreslit své oblíbené omalovánky a překreslit si ilustrace z knih, čímž zdokonalí svůj kreslířský um!

Interaktivní mluvící a zpívající kaktus na baterie

Plyšový kaktus svým zpěvem a tanečkem pobaví děti i dospělé.

Další skvělé dárky naleznete na Zaparkorun.cz