Rady a tipy

TOP 10 vánočních dárků do 200 Kč

Máte tento rok skromný vánoční rozpočet? Vybrali jsme pro vás top 10 dárků do 200 korun - z tohoto seznamu vyberete dárky pod stromeček pro děti, přátele, rodinu i vaši drahou polovičku, vše za rozumné peníze.

Jak vyhlásit osobní bankrot

Dostali jste se do situace, kdy vaše dluhy sahají do enormní výše, ale nejste schopni je uhradit? Pojďte se s námi podívat, jak podat si vyhlásit osobní bankrot a jak to funguje.

TOP 10 vánočních dárků pro děti

Už je nejvyšší čas začít přemýšlet o vánočních dárcích. Co letos nadělíte pod stromeček svým dětem vy? Pokud nevíte, nezoufejte - vybrali jsme pro vás 10 hraček, které vaše ratolesti zaručeně okouzlí!

Jak vybírat vánoční dárky?

Vybírání dárků je složité pro každého z nás. V tomto článku se podíváme na to, jak vybírat dárky, jak vánoční, tak jiné. Pojďme se na to společně podívat.

Zdravotní benefity kysaného zelí

Fermentovaná zelenina se v posledních letech těší velké popularitě po celém světě. Kysané zelí je superpotravinou našich předků. Není se čemu divit, proces kvašení dělá z již zdravé zeleniny absolutní vitaminovou bombou

Jak zastavit migrénu? Odpověď naleznete zde

Migrénu asi není nutné představovat. Urputná bolest hlavy, která může trvat hodiny až dny a znemožňuje tak nejen práci, ale v podstatě jakoukoli běžnou činnost. Pojí se s ní nevolnost, zvracení, citlivost na hluk a světl

Jak zabavit psa v sychravém počasí

Podzimní a následné zimní období nejspíše způsobí, že se člověk bude chtít držet v teple domova, což povede k tomu, že se hlavně pes bude nudit. Co tedy podniknout, abychom se doma zabavili my i náš mazlíček? 

Přehled spořicích účtů 2022

Dnes existuje množství bank, s postupem času banky nabízejí klientům stále více a více služeb. Banky dnes vedou spořicí účty. Která bankovní společnost nabízí ten nejvýhodnější? Pojďme se na to společně podívat.

10 triků, jak ušetřit za energie, znáte je?

V chladném počasí neexistuje nic lepšího, než se uchýlit do tepla domova. Během zimy topíme poměrně dost, což se letos může výrazně prodražit vzhledem k tomu, co se ve světě a zejména v Evropě děje na trhu s topivem.

Jak si najít práci, která vás bude bavit

Dětské představy o povolání snů se nestaly realitou a vaše momentální práce vás k smrti ubíjí? Přes to, že se Česká republika chlubí jednou z nejnižších nezaměstnaností v Evropě a spoustou volných pracovních pozic.

Jak se zbavit octomilek v domácnosti

Taky vám doma všude lítají malé mušky a chtějí s vámi sdílet domov? A zkusili jste snad vše, abyste je odstranili, ale nejde to? V tomto článku vám poradím, jak se konečně nadobro octomilek zbavit.

5 tipů, jak odbourat stres

Také se vám občas stane, že když si ráno nestihnete dát v klidu kávu, jste celý den pak jako na trní? Že jste o víkendu nestihli plánovanou procházku a máte pocit, že váš následující týden nebude stát za nic?

Jak ochladit tělo v horkém létě

Letní slunce se sice tváří jako kamarád, ale zdání klame. Horké dny mohou vést až k kolapsu. Bohužel moc dobře vím, o čem mluvím – aspoň jednou za léto mě vždy postihne úpal.