Nevíte si tento rok rady s dárky? Nezoufejte! Připravili jsme pro vás seznam deseti nejlepších dárků na letošní Vánoce pro děti i dospělé.

Dárek NIC

Každý určitě známe člověka, který tvrdí, že nic nechce, že už má všechno. Vybírat takovým lidem dárek k Vánocům je obvykle nadlidský úkol. Pokud ale mají smysl pro humor, zkuste je popíchnout tímto legračním dárkem!

100% NIC v dárkovém balení (Foto: Pepovasleva.cz)
100% NIC v dárkovém balení (Foto: Pepovasleva.cz)

100% NIC v dárkovém balení je absolutně prázdná lahvička o obsahu 250 ml, polepena průhlednou samolepkou s textem. NIC je unikátní, vtipný dárek, o kterém určitě bude obdarovaný ještě dlouho vyprávět.

Dětská stavebnice Funstruction - 51+36

Všechny děti zbožňují stavění nedobytných soukromých pevností, a tato stavebnice jim k tomu dá všechny potřebné díly. 51 tyček a 36 konektorů může každý malý inženýr pospojovat v pohádkový hrad nebo útulné iglú. Se stavebnicí děti mohou vytvořit stabilní konstrukci, přes kterou pak stačí jen přehodit deku či plachtu k vytvoření tajného úkrytu, po kterém všechny děti touží.

Stavebnice dětské pevnosti Funstruction (Foto: Zaparkorun.cz)
Stavebnice dětské pevnosti Funstruction (Foto: Zaparkorun.cz)

Stavebnice Funstruction dovolí vašim dětem nejen projevit svou kreativitu, ale také zapojit logické myšlení při sestavování stabilních konstrukcí. Děti nejen pobaví, ale také vzdělává. Hračka je ideální pro 2 a více dětí, které naučí společně plánovat a řešit různé problémy.

Bezdrátová sluchátka i12-TWS s boxem pro dobíjení

Bezdrátová sluchátka za rozumnou cenu! Sluchátka umožňují telefonování, poslech hudby i rádia. Vhodné jsou pro párování s telefony Android i iOS, s přístrojem se párují automaticky a dosah spojení je 10 metrů.

Bezdrátová sluchátka i12-TWS s boxem pro dobíjení (Foto: Naau.cz)
Bezdrátová sluchátka i12-TWS s boxem pro dobíjení (Foto: Naau.cz)

Tento dárek jistě potěší nadšence do různých technologických vychytávek!

Krabička poslední záchrany - Survival Set 12 v 1

Každého zálesáka zajisté potěšíte touto nabušenou krabičkou poslední záchrany! Tento survival set obsahuje spoustu vychytávek, které přijdou vhod i když zrovna nejde o život.

Krabička mimo jiné obsahuje kompas, magneziové křesadlo, zavírací nůž, LED svítilnu a multifunkční ocelovou kartu (otvírák na konzervy, pravítko, čepel, pila, šroubovák…), to vše v praktickém, kompaktním pouzdru. Pohodlně se vejde do každého batůžku. Kdo je připraven, není překvapen!

Nastavitelný držák na telefon

Držák na telefon je chytrý, užitečný dárek pro každého! Do držáku lze uchytit mobilní telefon, tablet či jiná podobná zařízení. Díky ohebnému rameni si držák každý může nastavit, jak zrovna potřebuje. Uchycené zařízení drží pevně a nehrozí jeho pád.

Držák na telefon se hodí pro sledování videí v posteli i pro natáčení videí. Pokud opravdu nevíte, co někomu dát k Vánocům, držák na mobil přijde vhod skoro každému a nic s ním nezkazíte.

Dětská kreslící tabulka Magic Pad

Ohromte své děti kreslící tabulkou Magic Pad! Všechno, co děti na tabulku nakreslí, se rozzáří. Tabulku pak lze snadno setřít a nakreslit něco nového. Balení obsahuje i 30 originálních šablon pro učení i zábavu. Díky přísavkám lze tabulku připevnit například na lednici nebo na okno.

Svíticí logo auta - 2 ks

Tento projektor je skvělý dárek pro všechny muže, kteří vidí své auto jako svého mazlíčka. Drobný projektor lze velmi snadno nainstalovat na spodní stranu dveří automobilu pomocí samolepící pásky.

Po otevření dveří přístroj na zem promítne značku auta! Po zavření dveří se projektor po kontaktu s magnetem zase vypne. Balení obsahuje 2 projektory.

Princeznovská sukně s LED světlem

Ať už doma máte malou princeznu, vílu nebo baletku, tato roztomilá svítící sukýnka se určitě stane nejoblíbenější součástí jejího šatníku. Žádné strachy, sukni lze vyprat, LED světýlka jsou totiž vodotěsná!

Zpívající kaktus na baterie

Plyšový kaktus svým zpěvem a tanečkem pobaví děti i dospělé. Kaktus je vysoký 30 cm a vyrobený z příjemného plyše.

Pohádkový stan na postel

Vytvořte svým dětem magický úkryt přímo na jejich posteli! Díky krásnému potisku stan vykouzlí kouzelnou atmosféru a děti si budou připadat jako v pohádce. V nabídce je několik variant podle zájmů vašeho dítěte: stan s potiskem hvězd, stan s potiskem koníka a stan s potiskem dinosaura.

Všechny tyto dárky a další vychytávky naleznete na e-shopu Pepovasleva.cz