Přihlášení

Recepty

Vychutnejte si skvělé jídlo společně s námi! Vybíráme pro vás ty nejlepší a nejoriginálnější recepty, jejichž příprava je zároveň velmi snadná. Také byste se chtěli podělit o svůj recept? Pošlete nám ho!

Recept na domácí těsto na pizzu

Pizza jako pizzerie přímo z vaši trouby? Proč ne! S tímto receptem dosáhnete skutečné chuti Itálie.Udělat doma opravdu dobrou pizzu může být pěkný oříšek. Leckdo raději zavolá donáškovou službu.

Nejlepší recepty na domácí svařák

Opojná vůně hřebíčku, vína či pomeranče dávají dohromady neopomenutelný zážitek, který chce každý z nás začít. Máme pro vás tipy, jak si udělat domácí svařák z pohodlí vašeho pohodlí.

Pět nejlepších druhů cukroví

S prvním adventem začíná většina hospodyněk péct cukroví, které potřebuje čas na uležení, aby bylo na Štědrý den dokonale vláčné. Přinášíme vám pět osvědčených receptů, se kterými na Štědrý den nešlápnete vedle.

Jak si vyrobit vlastní levné rostlinné mléko

Rostlinná mléka sice můžete koupit v obchodě, když si ho ale vyrobíte doma, získáte mléko vyšší kvality za daleko nižší cenu. Výroba je přitom velmi jednoduchá. Celý postup najdete v tomto článku!

5 nejlepších receptů z dýně hokaido

Přelom léta a podzimu je obdobím sklizně dýně hokaido a její chuť je tak pro některé jednou z typických chutí podzimu. Tato drobná tykev má výrazně oranžovou barvu, takže se na talíři také krásně vyjímá!