Vánoce se kvapem blíží a vy stále nevíte, co pod stromeček nadělit tomu speciálnímu muži ve vašem životě? Ať už hledáte dárek pro kamaráda, tátu nebo manžela, z našeho seznamu jistě vyberete ten pravý!

Krabička poslední záchrany - Survival Set 12 v 1

Pokud je váš drahý tak trochu zálesák, zajisté ho potěšíte touto nabušenou krabičkou poslední záchrany! Tento survival set obsahuje spoustu vychytávek, které přijdou vhod i když zrovna nejde o život.

Krabička poslední záchrany - Survival Set 12 v 1 (Foto: Pepovasleva.cz)
Krabička poslední záchrany - Survival Set 12 v 1 (Foto: Pepovasleva.cz)

Krabička mimo jiné obsahuje kompas, magneziové křesadlo, zavírací nůž, LED svítilnu a multifunkční ocelovou kartu (otvírák na konzervy, pravítko, čepel, pila, šroubovák…), to vše v praktickém, kompaktním pouzdru. Pohodlně se vejde do každého batůžku. Kdo je připraven, není překvapen!

100% NIC v dárkovém balení

Je váš muž ten typ člověka, který tvrdí, že nic nechce, že už má všechno? Vybírat takovým lidem dárek k Vánocům je obvykle nadlidský úkol, ale pokud má smysl pro humor, můžete ho popíchnout tímto legračním dárkem!

100% NIC v dárkovém balení (Foto: Pepovasleva.cz)
100% NIC v dárkovém balení (Foto: Pepovasleva.cz)

100% NIC v dárkovém balení je absolutně prázdná lahvička o obsahu 250 ml, polepena průhlednou samolepkou s textem. NIC je unikátní, vtipný dárek, o kterém určitě bude obdarovaný ještě dlouho vyprávět.

Alkoholické člověče nezlob se

Neotřelá varianta klasické deskovky! Místo klasických figurek po herním plánu posouváte panáky s alkoholem. Pokud protihráčovi figurku vyřadíte ze hry, musí ji před návratem do domečku vypít! S alkoholickým člověče nezlob se si určitě užijete spoustu zábavy.

Utíkající budík CLOCKY

Pokud by vašeho muže z postele nedostali ani párem volů, je toto ideální dárek! Už žádné odkládání budíku a pozdní příchody do práce - jakmile totiž utíkající budík CLOCKY zazvoní, začne utíkat po místnosti a hlučit nepřestane, dokud ho nechytíte a nevypnete. To každého rychle probudí, takže pravděpodobnost návratu do postele je takřka minimální.

Samomíchací hrnek

Samomíchací hrnek je skvělý dárek pro všechny milovníky vychytávek a chytrých gadgetů. Pro zamíchání kávy už není nutné špinit lžičku nebo se namáhat drobným pohybem, stačí stisknout knoflík na držadle hrnku a hrnek vám nápoj zamíchá sám!

Hrnek je vyroben z kombinace nerezu a plastu, má objem 300 ml a míchací mechanismus je poháněn dvěma AAA bateriemi.

Karafa ve tvaru křišťálové lebky

Tato karafa zajisté potěší každého muže, který si rád čas od času dopřeje skleničku něčeho dobrého a alkoholického. Rozlívat si whisky z křišťálové lebky je opravdu působivé, tato luxusní karafa povznese každý alkoholový dýchánek na úplně jinou úroveň!

LED projektor loga značky automobilky - 2

Tento projektor je skvělý dárek pro všechny muže, kteří vidí své auto jako svého mazlíčka. Drobný projektor velmi snadno nainstalují na spodní stranu dveří automobilu pomocí samolepící pásky. Po otevření dveří přístroj na zem promítne značku auta!

Nejmenší mobilní telefon na světě L8STAR BM10

Pokud je váš muž staromilec, který zarputile odmítá dotekové obrazovky a dává důraz na praktičnost, můžete ho potěšit nejmenším mobilním telefonem na světě. L8STAR BM10 je miniaturní kopie slavné Nokie 3310. Je extra drobný (jeho rozměry jsou jenom 6,8 x 2,8 x 1,3 cm) a extra lehký (váží pouhých 21 gramů).

Nejmenší mobilní telefon na světě L8STAR BM10 (Foto: Pepovasleva.cz)
Nejmenší mobilní telefon na světě L8STAR BM10 (Foto: Pepovasleva.cz)

Z tohoto telefonu můžete volat, posílat SMS a také synchronizovat data přes Bluetooth, takže se skvěle hodí jako záložní mobil. L8STAR BM10 také potěší také možností DUAL SIM a slotem pro SD kartu.

Radarový detektor EMS 20

Je váš drahý pirát silnic? Pořiďte mu k Vánocům tento radarový detektor! Přístroj detekuje signál radarů používaných pro měření rychlostí vozidel. Signál radaru zachytí dříve, než autu začne měřit rychlost a vydá upozornění, aby měl řidič dost času zpomalit.

Používání tohoto detektoru je naprosto legální, jelikož detektor na měřící zařízení pouze upozorňuje a nijak neovlivňuje jejich funkci.

Kamera do auta Uwing C6

Další dárek pro řidiče. Tato kamera do auta nejen nahrává dění na silnici, ale nabízí také funkci Parking Guard, která zajistí větší bezpečnost zaparkovaného vozu. Infračervené diody zajišťují kvalitní záznam i v noci.

Všechny tyto dárky a další vychytávky naleznete na e-shopu Pepovasleva.cz