Jeden „odvážný“ muž z Ameriky si dovolil vyhodit své odpadky na cizí soukromý pozemek, a to doprostřed pole kalifornské farmy. Farmář měl štěstí a podařilo se mu tohoto pachatele dohledat a náležitě se mu pomstil. Jak? To se dozvíte v tomto článku.

Farmář vlastníci farmu musel zažít nebývalý šok, když našel na svém poli hromadu odpadků. Po viníkovi začal odpadky uklízet, když tu na místě nalezl dopis se jménem a přesnou adresou viníka. Pachateli se nejspíše zdálo pole skvělým místem pro jeho privátní smetiště, to jenže zrovna nevěděl, kdo je vlastníkem jím zaneřáděného pozemku a jak ho karma dostihne. Majitel farmy posbíral veškeré odpadky, které mu tam muž zanechal, naložil je do auta a zavezl je před dům provinilce, kde jej všechny vysypal. Svůj čin si farmář dokonce i vyfotografoval. 

Odpadky (Autor: Dobré zprávy)
Odpadky (Autor: Dobré zprávy)

Pro provinilce to muselo být opravdu velké a hlavně nepříjemné překvapení, ale snad to potřeboval, aby už příště vyhazoval odpadky tam, kam patří a nikoliv na cizí pozemky, které pak svým konáním znečišťuje a majitelům tím komplikuje život. 

Farmář umí oplácet

Jak se říká „karma je zdarma.“ Farmář tu zastupoval karmu a muži se náležitě pomstil tím, že udělal to samé jemu. Otázkou však zůstává, jestli byl čin farmáře správný, přeci jen, kdyby to ve světě fungovalo „oko za oko, zub za zub,“ to by ten svět vypadal. Toto jednání si ale musí každý zhodnotit sám.