Rady a tipy

Pokud hledáte zajímavé tipy, které vám ulehčí každodenní život, jste tu správně. Ať už se jedná o výběr nového zaměstnání, vybudování něčeho nového nebo vylepšení domácnosti či zahrady, přineseme vám rady, které vám pomohou.

mBank recenze 2024

Potřebujete podrobné a přehledné informace o mBank? Ulehčíme vám rozhodování. Vyplatí se u ní založit běžný a spořicí účet? Jak výhodné jsou půjčky? A podíváme se i na další produkty. mBank patří do top 10...

Jak správně používat nikotinové sáčky?

Nikotinové sáčky, známé také jako "snus" nebo "nicotine pouches", jsou populární alternativou k cigaretám a jiným způsobům užívání nikotinu. Tyto malé sáčky obsahují nikotin a další přísady, které se pomalu uvolňují…

Raiffeisenbank recenze 2024

Potřebujete podrobné a přehledné informace o Raiffeisenbank? Ulehčíme vám rozhodování. Vyplatí se u ní založit běžný a spořicí účet? Jak si vede v investování? A podíváme se i na další produkty.

Číslo účtu na přání – seznam bank

Chcete vlastní číslo účtu, které si snadno zapamatujete? Je to příjemné zvláště, když ho často někam vypisujete nebo diktujete. Ne každá banka ale tuto službu nabízí. V článku nabízíme seznam těch, které to zvládají.