Rádi byste si dlouhé jarní večery zpříjemnili sledováním populárních filmů a seriálů? Pak se vám jistě bude hodit předplatné některé ze streamovacích služeb. Vybrali jsme pro vás 5 nejlepších platforem, přičemž jsme při porovnání sledovali nabízené filmy, seriály a dokumenty. Samozřejmě jsme se zaměřili i na cenu za měsíční předplatné a českou lokalizaci.

Nechte rozrůst svou domácí videotéku o poslední trháky

Chcete zhlédnout nejnovější seriály, filmy či dokumenty? Už nemusíte chodit do kina. Velkou měrou exkluzivních filmů vám do domácí videotéky přispěje streamovací služba za předplatné. Na své platformě můžete každý den sledovat filmy, pořady a seriály.

Jaké jsou nejpopulárnější streamovací platformy v Čechách?

Mezi nejoblíbenější streamovací platformy patří:

Platforma Měsíční předplatné
👑 Voyo 159 Kč
Netflix 199 Kč (základní balíček)
HBO Max 199 Kč (základní balíček)
Disney+ 239 Kč
Apple TV 199 Kč (základní balíček)

1. Voyo

České seriály a filmy samozřejmě vévodí této platformě. Populární jsou samozřejmě realityshow jako Love Island nebo Survivor. Voyo také zakoupilo částečná práva na produkci z České televize. Voyo si pořídíte velmi snadno.

Kolik lidí se může dívat na Voyo?

Předplatné Voyo můžete používat až na 5 zařízeních na každém uživatelském profilu. Přehrávání může být ale spuštěno v danou chvíli na 2 zařízeních souběžně.

Kolik stojí Voyo?

Měsíčně zaplatíte 159 Kč.

Pořiďte si Voyo

Přes 2000 filmů a seriálů v češtině, oblíbené pořady dříve než v TV. Vše bez reklam.

2. Netflix

Netflix patří mezi nejoblíbenější streamovací službu u nás i ve světě. V roce 2021 překročila hranici 200 milionů aktivních uživatelů i přes to, že patří k nejdražší platformě.

Pustit si můžete nejlepší seriály současnosti, jako je například Sherlock, Perníkový táta, Peaky Blinders, Narcos nebo sci-fi o hrůzách budoucnosti Black Mirror.

Své oblíbené pořady můžete sledovat v kvalitním rozhraní nebo systém sám doporučují pomocí AI, které rozhraní bude fungovat nejlépe. Nabídka závisí na regionu, takže stojí za to použít VPN, abyste mohli sledovat pořady, které jsou vysílané v jiných zemích.

Základní údaje pro Netflix

 • Registrace: netflix.com/cz/
 • Cena: od 199 Kč / měsíčně
 • Současné streamování: 1–4
 • Exkluzivní obsah: Ano

3. HBO Max

HBO Max 8. března 2022 nahradilo starší HBO Go. Novinkou je, že na HBO můžete sledovat filmy už pouhých 45 dní po uvedení do kin. Další výhodou je sledování na třech zařízeních zároveň oproti původních dvou. K dispozici jsou filmy ve 4K kvalitě s prostorovým zvukem.

Platforma má opravdu bohatou nabídku seriálů, exkluzivních filmů a dokumentů, které na jiných streamech nenajdete. Zhlédnout můžete například Hru o trůny, Černobyl, Westworld nebo Watchmana.

Nabídka se samozřejmě neustále rozrůstá o nejnovější celovečerní filmy. Ty můžete sledovat v původním jazyce, s titulky a některé i v českém dabingu. A jejich popularitu můžete zjistit díky hodnocení pořadů od IMBd.

Základní údaje pro HBO Max

 • Registrace: hbogo.cz
 • Cena: 199 Kč / měsíčně
 • Současné streamování: 3
 • Exkluzivní obsah: Ano

4. Disney+

Streamovací služba Disney+ nabízí velkou porci rodinné zábavy. Po přihlášení objevíte intuitivní a přehledné rozhraní. Hlavní nabídka obsahuje Disney, Pixar, Star Wars, Marvel, National Geographic.

Druhá navigace obsahuje oblíbené pořady, seriály a filmy. Seznam oblíbených pořadů můžete spravovat ve své aplikaci a obsah stáhnout pro offline přístup s výjimkou webového rozhraní. Své oblíbené pořady i exkluzivní seriály Obi-Wan Kenobi, Moon Knight, WandaVision, Mandalorian nebo i kultovní seriál z produkce Star – Živí mrtví můžete sledovat v kvalitě 4K.

Základní údaje pro Disney+

 • Registrace: disneyplus.com
 • Měsíční předplatné: 199 Kč
 • Současné streamování: 4
 • Exkluzivní obsah: Ano

5. Apple TV

Tato milovaná streamovací služba nadšenců Apple zařízení je v Česku dostupná od roku 2019, přesto tu však najdete jen velmi omezené množství titulů. Jejich kvality jsou ale podle hodnocení diváků na portálech ČSFD a IMDb vysoké.

Videa mohou diváci sledovat v Ultra HD rozlišení s podporou Dolby Vision, HDR a prostorového zvuku Dolby Atmos. Službu je možné sdílet až s pěti lidmi v rámci rodinného sdílení, do kterého se mohou přihlásit všichni s Apple ID.

Základní údaje pro Apple TV

 • Cena: 199 Kč/měsíc
 • Současné streamování: obsah sdílený s rodinou
 • Exkluzivní obsah: Ano

Najdete na nějakém z těchto streamů top 15 hororových filmů? A co takhle nejlepší filmy podle skutečné události?