Hledáte nejvýhodnější tarif s voláním do všech sítí? Podívejte se na aktuální nabídku u mobilních operátorů O2, T-Mobile a Vodafone. A ke každému operátorovi jsme přidali jeho aktuální nabídku TV.

Vodafone nabízí výhodný tarif Neomezeně do všech sítí 327 Kč / měsíc

Volejte a posílejte SMS zprávy do všech sítí v ČR neomezeně. A pokud jste rádi online, občas pošlete e-mail nebo kontrolujete dění ve světě, pak se vám bude hodit 3,5 GB dat. V celé EU, Lichtenštejnsku, Norsku, Islandu a Velké Británii budete jako doma. Bez starostí a příplatků můžete v rámci svého roamingu volat a posílat SMS a k dispozici máte i celý datový balíček.

Limitovaná nabídka

Neomezené volání a SMS do všech sítí.

Moderní televize pro moderní domácnost 150 Kč / měsíc

S televizí od Vodafonu nemusíte přizpůsobovat svůj čas programu v televizi. Jednoduše si své oblíbené pořady můžete pustit až 7 dní zpětně. Na výběr budete mít ze 100 programů a videotéky.

Televize za 150 Kč za měsíc

Zpětné přehrávání a přes 100 programů.

Neomezené volání do všech sítí s O2 s Tarifem 4 GB NEO+ Modrý 599 Kč / měsíc

Rádi posíláte textové zprávy, voláte si s přáteli a rodinou a k tomu si často kontrolujete maily nebo čtete zprávy online? Buďte online na chatu, surfujte po internetu a volejte, kdykoliv potřebujete. To všechno s tarifem NEO+ Modrý.

Všechny tarify mají neomezené volání a SMS v rámci ČR a samozřejmostí je totéž v roamingu zóny EU. Už se nemusíte bát, zda se zapovídáte nebo jak dlouhé budou vaše zprávy ze zahraničí.

V tarifu NEO+ Modrý datujete prostřednictvím nejrychlejší sítě 5G. Objem dat 4 GB vám bude vyhovovat, pokud vám stačí zůstat v kontaktu přes chatovací aplikace a udržujete si přehled, co se děje ve světě. 4 GB dat čerpáte v rámci ČR i v zóně EU!

O2 TV Bronzová 349 Kč / měsíc

Ty nejdůležitější kanály, bez kterých se vaše televize neobejde, získáte v základním balíčku O2 TV Bronzová. Své oblíbené pořady můžete sledovat na libovolném počtu zařízení, ale vždy jen na jednom ve stejný čas. S balíčkem Rodinné sledování až tři současně. K dispozici vám bude 69 kanálů, rozdělených na: Základ, Zpravodajství, Sport, Pro děti, Filmy, Dokumenty, Volný čas a Hudba.

Tento tarif neobsahuje zahraniční kanály ani kanály pro dospělé. Pro zahraniční kanály doporučujeme dokoupit balíček Svět.

Neomezené volání s T-Mobile s Tarifem pro pohodáře 480 Kč / měsíc

Užívejte si zas a znova ničím nerušené volání. U T-Mobile vždy voláte v té nejvyšší možné kvalitě, jak u VoLTE, tak u Wi-Fi volání. Duo sítě T-Mobile vám přináší ojedinělý technologický koncert nejkvalitnějšího volání.

Protože T-Mobile jako první v ČR a čtvrtý v Evropě spustil volání v LTE síti, tzv. VoLTE. A vy si můžete užít každý hovor skutečně naplno. T-Mobile nabízí kvalitní zvuk díky širšímu rozsahu potlačení ruchů z okolí, velmi rychlé spojení hovoru do dvou vteřin a v neposlední řadě pak vyhledávání na internetu bez zpomalení během hovoru.

Neomezeně můžete telefonovat například s Tarifem pro pohodáře, který je určen pro všechny od 6 do 26 let. Volání je tu neomezené, stejně jako SMS zprávy. 10 GB dat zvládne sdílet vaše příspěvky na sociálních sítích, chatovat s přáteli, kontrolovat e-maily a být v obraze čtením online zpráv.

Magenta TV Tarif S 399 Kč / měsíc a první tři měsíce získáte za zvýhodněnou cenu 199 Kč

Nový rozměr zábavy si užijete s aplikací Magenta TV. Funguje až na šesti zařízeních současně. Zhlédnout své oblíbené pořady můžete až sedm dní zpětně. A své nahrané pořady budete mít uložené po dobu 30 dnů. Nejlevnější Tarif S obsahuje 97 kanálů. Z toho je 66 v HD kvalitě a dva na zkoušku.

NejPřipojení TV

Ještě více pořadů najdete na internetové televizi NejPřipojení TV, kde si budete moci vybrat hned ze dvou balíčků:

71 programů na 4 zařízeních 199 Kč / měsíc

  • Archiv pořadů po dobu 7 dní
  • Své nahrávky budete mít uložené po dobu 30 dní
  • Bez závazku
  • K internetu na 6 měsíců za 1 Kč / měsíc

Základní nabídka

71 programů na 4 zařízeních za 199 Kč na měsíc.

117 programů na 4 zařízeních 499 Kč / měsíc

  • Archiv pořadů po dobu 7 dní
  • Své nahrávky budete mít uložené po dobu 30 dní
  • Bez závazku

Rozšíření nabídka

117 programů na 4 zařízeních za 499 Kč na měsíc.

Nevystačí vám občas televizní programy? Hledáte nejlepší streamovací službu? Porovnali jsme pro vás 5 nejlepších platforem.