S příchodem zimy je čas připravit se na chladné dny. Jedním z nezbytných doplňků, který skvěle zahřeje, a přitom je stylový, je čepice. Přinášíme tipy na ty nejlepší kousky. Zaujmou a udrží vás v teple během nejchladnějších měsíců roku.

Beanie – klasický zimní doplněk

Oblíbenou klasikou jsou takzvané beanies. Popularitu si drží dlouhé roky, i letos jsou trendy. Nabízí jednoduchý střih, díky čemuž se hodí pro různé příležitosti. Tyto přiléhavé čepice jsou dostupné v různých barvách a z rozmanitých materiálů. Jsou tak opravdu univerzální.

Ať už dáváte přednost obyčejnému kousku nebo preferujete veselé a krásně zdobené čepice, s beanies rozhodně neuděláte chybu. Na výběr máte ze široké škály stylů, jistě tak vyberete to pravé, co vyhoví vašim módním preferencím.

Fedora – elegantně a v teple

Pokud je pro vás móda na prvním místě, ale přesto chcete zůstat v teple, pak je fedora správnou volbou. Jde o klasický elegantní klobouk s typickým tvarem. Ovšem k dispozici jsou samozřejmě různé varianty, ať už jde o korunu či krempu.

Tento nadčasový kousek dodá každému outfitu nádech elegance. V zimním období je důležité volit správné materiály – nejlépe se hodí vlna. Ta je totiž stylová a přitom zahřeje.

Čepice s bambulí – hravá a stylová

Další oblíbený model představují čepice ozdobené bambulí. Jsou hravé, zaujmou na první pohled a spolehlivě zahřejí. Vybírat můžete z rozmanitých designů – jednobarevných, ale i veselejších kombinací. Snadno tak čepici sladíte se svým zimním kabátem.

Čepice s bambulí jsou ideální pro ty, kteří chtějí rozzářit svůj zimní outfit. Jde o klasiku, která však díky nadýchané bambuli nabízí o něco víc. Objevte kouzlo takového kousku a vneste do svého šatníku nádech hravosti.

Čepice z umělé kožešiny – luxus bez pocitu viny

Pro ty, kteří touží po luxusu, se nabízí čepice z umělé kožešiny. Ty napodobují vzhled pravé kožešiny a působí honosně. Při jejich výrobě není ubližováno zvířatům, což je pro mnoho lidí klíčové. I v této kategorii máte z čeho vybírat. Zvolit můžete velkou kožešinovou kapuci, ve které se ukryjete před nepříznivým počasím. Ale k dispozici jsou i decentnější kousky, které mají pouze jednoduché kožešinové akcenty.

Baret – elegantní a nadčasový

Barety jsou jednoduše okouzlující a hlavně nadčasové – nikdy nevyjdou z módy. Tyto ploché kulaté klobouky dodají sofistikovaný nádech každému outfitu. Jde o symbol klasické elegance. Na výběr je ze spousty barev a střihů. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli kousek, rozhodně si užijete jeho eleganci a nadčasovou krásu.

Pletená čepice – hřejivá textura

Tradiční pletené čepice s výraznou texturou jsou dobře známé. A to zejména pro své složité vzory, veselé barvy, a hlavně perfektní hřejivost. Jde o ideální volbu pro každého, kdo hledá veselý kousek, který je přitom módní, stylový a příjemný. Užijte si teplo a jedinečný půvab pletených čepic. Chybět by neměla ani nadýchaná bambule navrchu.

Vylepšete svůj zimní šatník

V zimě by vám čepice rozhodně neměla chybět. Může jít o velmi stylový doplněk, nejen praktickou nutnost. Na výběr máte ze spousty různých možností. Rozhodně se vyplatí mít v šatníku více různých kousků. Vždy si tak můžete vybrat dle dané situace.

Ať už se rozhodnete pro klasickou nenápadnou čepici, zvolíte elegantní klobouk či baret nebo výraznou pletenou čepici, rozhodně zazáříte. Navíc vás nezaskočí ani mrazivé teploty a nepříznivé počasí. Listopad sice končí, ale i tak se můžete podívat na podzimní módu, které vévodí francouzský šarm. A co zvolit za účes? Co ukážete světu, až sundáte kulich či baret? Podívejte se na vlasové trendy střihů a účesů pro krátké i dlouhé vlasy.