Hledáte neobvyklé a vzrušující zážitky v Praze? Hlavní město není bohaté jen na památky, objevit zde toho můžete mnohem víc. Vyhněte se známým turistickým cílům. Užijte si radši spoustu zábavy v klidnějších zákoutích města, která vás okouzlí.

Black light adventure minigolf Prague

Přemýšlíte, co dělat v Praze, ale už se vám nechce obcházet stále stejná místa? Objevte nevšední minigolf přímo v srdci města. Black light adventure minigolf vám otevírá bránu do jedinečného světa, ve kterém vás okouzlí zářivé barvy. Prostory jsou totiž osvětleny neonovými světly a vzniká tak jedinečná atmosféra, čímž hra získává úplně nový rozměr. Prozkoumejte všech 18 jamek s překážkami a užijte si tak trochu netradiční minigolf.

Prostředí zaujme nejen díky neonovým barvám, ale i motivům – interiér je totiž inspirován historií Prahy a jejími památkami. I při hraní si tak můžete prohlédnout významná místa v menším měřítku.

Zážitkový minigolf najdete na adrese Opatovická 18, Praha – Nové Město.

Minigolf (Foto: Freepik.com)
Minigolf (Foto: Freepik.com)

Muzeum fantastických iluzí v Praze

Pokud máte rádi jedinečné zážitky, neměli byste si nechat ujít Muzeum fantastických iluzí. Čeká vás svět plný úžasných optických klamů a působivých triků. V originálním muzeu je připraveno více než 150 interaktivních a zábavných exponátů. Odnesete si jedinečné vzpomínky – pořídit můžete fotky a videa a zdokumentovat tak malé zázraky, které jsou zde připraveny pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Prozkoumejte různé iluze a klamy, díky kterým budete létat, zúčastníte se historických událostí či se proměníte v jednu ze známých historických postav. Odhalte tajemství optických iluzí.

Muzeum se nachází na adrese Vodičkova 31/710, Praha – Nové Město.

Magická fontána – Sen Františka Křižíka

Objevte místo ohromujících vizuálních zážitků, které vás přimějí zadržet dech. Magická fontána, inspirovaná dílem Františka Křižíka, je živým uměleckým dílem.

Tato nádherná show kombinuje taneční umění, novocirkusové prvky a moderní technologie. Světelní a ohniví tanečníci spolu s ohňovými a světelnými efekty tvoří dechberoucí představení. Užijte si naplno jedinečnou atmosféru tohoto místa a nechte se okouzlit sílou elementů.

Představení vás vezme na cestu časem, příběh vám přiblíží i samotný vznik fontány. Pokud přemýšlíte, kam na výlet v Praze večer či za nehezkého počasí, jde o ideální volbu. Připraveno je totiž i zastřešené hlediště.

Magickou fontánu najdete na adrese Výstaviště 170 00, Praha – Bubeneč.

Fontána (Foto: Freepik.com)
Fontána (Foto: Freepik.com)

Laser game Harlequin Praha

Pokud toužíte spíše po troše adrenalinu, vyrazte na laser game. V klubu Harlequin můžete předvést své akční schopnosti a stát se hrdinou. Vezměte s sebou přátele, vytvořte tým a zažijte jedinečné laserové klání v aréně s rozlohou 320 m2. Hry se může účastnit až 16 lidí, hodí se tak pro různorodé skupiny, ať už chcete vzít kamarády, kolegy z práce či celou rodinu.

A pokud by vám laser game nestačila, můžete ještě v klubu vyzkoušet kulečník, stolní tenis, šipky či fotbálek. Jde o skvělé místo, kde se nudit rozhodně nebudete.

Klub Harlequin vás čeká na adrese Oblouková 6, Praha – Vršovice.

Laser game (Foto: Freepik.com)
Laser game (Foto: Freepik.com)

Historická show v krčmě U Pavouka v Praze

Cestujte časem a okuste na vlastní kůži dávný středověk. Z této doby vás čeká jen to nejlepší – stoly plné skvělého jídla a pití, zajímavá představení, dobová hudba a zpěv. Můžete si tak užít celý večer s jedinečnou atmosférou, historická show zaujme všechny vaše smysly.

Připraveno je menu s výběrem masa i bez něj. Ochutnáte zde staročeskou klasiku, výborné koleno, kachnu, či případně zeleninové špízy. Nechybí ani sladká tečka na závěr.

Tento skvělý zážitek je pro vás připraven U Pavouka na adrese Celetná 597/17, Praha – Staré Město.

Historická show (Foto: Freepik.com)
Historická show (Foto: Freepik.com)

Úniková hra Praha: Pavilon č. 13

Zapomeňte na každodenní realitu a vstupte do pavilonu č. 13, kde zažijete dechberoucí atmosféru. Na toto dobrodružství budete potřebovat značnou dávku odvahy a šikovnosti. Vaším úkolem bude luštit šifry, kódy a tajné vzkazy. To vše v prostředí psychiatrické léčebny, kde panuje temnota a ticho.

Připravte se na unikátní zážitek, který nabídne napětí, vzrušení a zábavu. Buďte otevřeni záhadám, které vás budou provázet celou cestou. Prozkoumejte historii léčebny a zjistěte, co se v ní odehrává dnes.

Jedinečné dobrodružství vás čeká na adrese Soudní 1515/8, Praha 4.

Užijte si spoustu zábavy, kterou tato místa nabízí. Ať už vás láká umění, toužíte po adrenalinu či si jen chcete užít skvělé jídlo se zábavným doprovodem, Praha má rozhodně co nabídnout. Stačí si jen vybrat některou z netradičních lokalit a užít si příjemný den. Nestačí vám jen Praha? Podívejte se na top 10 míst, kam v Česku vyrazit s dětmi za zábavou.