Kdo by nechtěl při nákupu ušetřit nějaké peníze? Abyste si mohli pořídit vyhlídnutý produkt za nejnižší cenu, můžete k tomu využít nejrůznější slevové akce a slevy, které obchody nabízejí. Oproti původní ceně se s poukazy pohodlně dostanete i na poloviční cenu! Abyste ze slev vytěžili maximum, připravili jsme pro vás návod, jak nejlépe využít slevové kupóny k levnějším nákupům.

Lákavé ceny platí pro nákup oblečení, elektroniku i kosmetiku. Dnes se podíváme na několik tipů, se kterými ušetříte stovky i tisíce korun měsíčně. A taky se mrkneme, jaké výhodné slevy můžete uplatnit při cestování.

Kde se vzaly slevy?

Slevy pocházejí z USA, konkrétně z Philadelphie. Vše začalo tzv. černým pátkem, který sice původně označoval hustý provoz na místních silnicích, ale později tento pojem převzali místní obchodníci na burze pro následující den po Dni Díkůvzdání, kdy se „červená čísla“ začaly propadat do „černých čísel“. O dvacet let později se slevové šílenství dostalo i do České republiky. S tím rozdílem, že u nás akce probíhají celoročně. Proto není žádný problém, získat několikaprocentní slevu i na nové kolekce zboží.

Co si pod slevovými kupony představit?

Slevové kupony mají mnoho vizuálních podob, ale jedno mají společné. Umožní vám nakupovat zboží a služby za výhodnější cenu. Vyhledání a použití kuponu je jednoduché. Stačí sledovat nabídky slevových kódů ve vybraných obchodech, vybrat si správný kupon a uplatnit jej v objednávkovém formuláři.

Tip redakce: Pokud máte svůj oblíbený e-shop, přihlaste se do odběru newsletteru. Tak získáte prostřednictvím e-mailu nejnovější slevy jako první!

Jak s kupony ušetříte?

Všechny akce v internetových obchodech přináší neomezené množství zlevněného zboží. Větší šanci na slevu máte tehdy, kdy prodej vybraného zboží či služby končí, dochází zásoby, pokud má produkt omezenou dobu trvanlivosti nebo pokud obchod vyprodává zásoby. Tak si snadno vyberete zboží s velkou slevou, která se skutečně vyplatí.

  1. Využijte slevové kódy pomocí několika kliknutí na Panda kupóny
  2. Vyhledejte si svou slevu podle kategorie zboží nebo nabídky služeb.
  3. Zkopírujte slevový kód.
  4. Tento kód vložte do své vytvořené objednávky.
  5. Sleva se vám odečte z hodnoty nákupu před placením.

Vyrazte na výlet nebo si udělejte radost pěkným produktem od své oblíbené značky a využijte k tomu svou první slevu!

Když už víte, jak slevové akce fungují, je na čase to vyzkoušet. Také patříte mezi milovníky letního dobrodružství? Vyrazte si s partou přátel nebo rodinou na výlet a využijte výhodný slevový kód Leo Express. Akce platí na vlakové i autobusové jízdenky nejen po celé České republice, ale i do zahraničí.

Nebo dáte raději přednost nákupu zboží od své oblíbené značky? Podívejte se do světa značek. Výhodné slevy na módní značky platí například pro módní značky Calvin Klein, Columbia, Converse, Gant a spoustu dalších. Ušetřete už nyní za produkty, které vám udělají radost.