Kdy jste si naposledy vytvořili nezapomenutelnou vzpomínku se svým kamarádem či kamarádkou? Je to už nějaký pátek? Tak karetní hra Přihořívá vám s tím rozhodně rychle pomůže.

Přihořívá!

Česká karetní hra Přihořívá vznikla pod rukama studenta studujícího jedinečný obor v Česku jménem Tiimiakatemia Prague, kde fungují finským způsobem učení praxí.

Hra vznikla právě jak za účelem vzdělávání, tak i s poselstvím, a to vytvořit nové nezapomenutelné vzpomínky a zážitky mezi dvěma spoluhráči.

Hrát můžete dny, měsíce i roky

Princip hry není typický (stejně jako vzdělávací program autora), nehraje se totiž jen pár hodin, ale jde o měsíce nebo i roky. Herní doba je stanovena samotnými hráči na začátku, kde společně sepisují k tomu určené karty.

Čeká na vás 44 herních karet, přičemž každá z nich má jedinečný úkol, výzvu nebo také otázku, která vás přiblíží ke spoluhráči a na základě plnění poselství karty má vytvořit nový zážitek či vzpomínku. Jednotlivé karty si rovným dílem rozdělíte a čekáte na nejlepší dobu, kdy kartu zahrát.

Hráč by měl mít pár vybraných karet vždy u sebe. Protože jsou karty z trvanlivého materiálu a ve vizitkovém formátu, můžete je mít tedy třeba v peněžence, za krytem telefonu, zkrátka kdekoliv po ruce.

Hru si můžete objednat na oficiálních stránkách www.prihoriva.eu za 420 Kč.

Tak co? Kdy u vás začne Přihořívat? Dáte šanci studentské karetní hře?