Redakci TOP.cz se naskytla jedinečná příležitost navštívit provozovnu e-shopu Sablio.cz. Jde o firmu, která se zaměřuje na výrobu osobitých dárků pro každou příležitost. Ať už potřebujete dárek na Valentýna, k narozeninám či jen tak pro radost, Sablio.cz má pro vás řešení. V nabídce najdete více než 60 000 dárků, k dispozici je široký sortiment i možnost vytvořit si unikátní produkty s vlastním potiskem.

Dárky s vlastním potiskem

Velmi oblíbenou kategorií jsou dárky s vlastním potiskem. Zde najdete spoustu různých produktů, od osobních doplňků přes domácí výzdobu až po něco dobrého na zub či k pití. Otevírá se vám tak spousta možností pro výběr perfektního dárku.

V nabídce najdete například fotodeky a polštáře z vlastních fotek – ty můžete nechat potisknout svou oblíbenou fotografií a uchovat si tak ty nejkrásnější vzpomínky. Dále se nabízí hrnky s vlastní fotkou, ale i další praktické dárky, jako jsou ručníky a osušky s vlastním potiskem. Najdete zde však i různé drobnosti, například sladkosti v originální krabičce, puzzle s vlastní fotkou a mnoho dalšího.

Stačí si jen vybrat produkt, který se vám líbí. Sablio.cz má na svém webu připravený jednoduchý designér s intuitivním ovládáním, kde doladíte svůj vlastní motiv k dokonalosti. Na výběr máte z různých šablon, lze tak tvořit koláže, přidat text a další ozdobné obrázky a ikony z dostupné galerie. Finální podoba produktu záleží pouze na vás, máte tak jedinečnou příležitost vytvořit osobitý dárek pro své blízké či pro sebe.

Unikátní bytové doplňky a dekorace

Sortiment zahrnuje také okouzlující bytové doplňky a různé dekorace. Jde o skvělý způsob, jak zútulnit svůj domov a vnést do něj individualitu. Ložnici či obývací pokoj skvěle doladí nabízené závěsy a záclony, komfort do místnosti vnesou i sedací vaky a dárkové polštářky.

Na e-shopu najdete i skvělé produkty do kuchyně. Gravírované prkénko je výbornou dekorací, přičemž má i praktické využití. Stejně tak se nabízí půllitry a skleničky na víno s gravírováním. K dispozici jsou rozmanité motivy – většinou jde o tematický design, který se hodí pro různé příležitosti, ale může i odrážet vaše koníčky a oblíbené věci. Jednoduše zde najdete to pravé dle svého vkusu.

Výroba dárků pro zaměstnance a velkoformátový tisk reklamy

Sablio.cz nabízí dárky a produkty nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy a jejich zaměstnance. Můžete si nechat vyrobit firemní dárky, ale nechybí ani esenciální věci, jako jsou například propagační předměty pro firmy. Nemusíte se přitom držet jen v malém měřítku, Sablio se totiž zaměřuje také na velkoformátový tisk. Navrhne a vyrobí pro vás billboardy, bannery, rollupy či třeba vlajky. Sortiment tedy zahrnuje i velmi praktické marketingové produkty, bez kterých se firmy neobejdou.

Spolupráce se Sablio.cz

Nabízí se různé možnosti spolupráce, využít ji mohou firmy i jednotlivci. Pokud vlastníte e-shop či kamennou prodejnu, můžete svůj sortiment rozšířit o produkty od Sablio.cz. Případně lze domluvit výrobu produktů s vašimi vlastními motivy a zpestřit tak nabídku.

Ovšem spolupráci ocení například i fotografové – jde o skvělou službu navíc, kdy své fotky nemusíte předávat pouze digitálně či na papíře. Služby jsou k dispozici i influencerům, jde zejména o výrobu merchandisingu. Firma je otevřena i dalším návrhům, v podstatě každý tak má skvělou příležitost.

Výroba v České republice

Jedním z hlavních důvodů, proč si vybrat Sablio.cz, je jejich pečlivý a zodpovědný přístup k tvorbě produktů. Vše, co najdete na e-shopu, je navrhováno a vyráběno v České republice. Využívány jsou výhradně kvalitní materiály, přičemž část z nich je vyvinuta individuálně dle potřeb a požadavků firmy. Každý produkt opouštějící výrobu projde důkladnou výstupní kontrolou. Můžete se tak spolehnout, že vám dorazí jen ty nejlepší produkty, které budou dělat radost.