Nechápu, že má v dnešní době někdo stejná hesla k vícero účtům. I tady na TOP.cz mám individuální.
Určitě chce mít vláda ulice plný seniorů.
Na to ale žádná vláda nenajde odvahu. Bohužel.
Jojo, na ty stěrače jsem už párkrát doplatil. Ty si zkontrolujte.
Bojkotuju prodejny, které mají už na konci října / začátku listopadu vánoční výzdobu.
Líbí se mi, kam se "digibankovnictví" posouvá. Ještě před 10 let si člověk bez osobní návštěvy nepořídil pomalu ani běžný účet, teď člověk nemusí vstát z gauče.
Super věcička. Spousta lidí se jehel bojí, znám jich dost jen ze svého okolí. Nemluvě o hygienických podmínkách v zemích třetího světa, tohle bude pro ně spása.
Těším se, co bude třeba za 10 let. To bude úplně jinej svět.
Řeším u auta spousta věcí, ale tohle opravdu ne. Možná se nad tím zamyslím.
Podle mě nejvíc podceňovaná věc v našem školství. Ale samozřejmě by toto břímě měli nést předně rodiče, což se bohužel často neděje.
Za 10-15 každý bude mít v sobě (tedy až na současné antivaxery) nanočipy, které budou monitorovat náš zdravotní stav. To bude teprve pohodlíčko.
Bohužel pracující třídu reprezentují takoví lidé, kteří na tom parazitují. Středula je moula, který má přehnané požadavky a dělá při tom velká ramena. Rozumný dialog (trialog) vypadá jinak.
Divila byste se, kolik je seniorů v depresi. To není jen o mladých, ty mají své "deprese" tradičně v pubertě. Kdo je neměl. Spíš bych se bál o ty starší spoluobčany. Děti na ně kašlou, kontakt s nimi mají jednou za půlrok. Smutné.
Za pár let se podle mě nabídka rozšíří i na 1 až 14 dní. Přeci jen to dává smysl, někdo potřebuje jen na dva dny (někde přespí a vrací se), někdo jede na dovolenou po Česku na 11 dní. Snad k tomu dojde. Jinak jsem zvědav, jak se budou Češi stavět k tomu, až dálniční známky podraží každý rok kvůli valorizaci.
Smutný je pak pohled na kolemjdoucí, kteří prochází kolem člověka ležícího na ulici. Myslí si, že je to opilec a přitom měl záchvat.
No, to budou koukat nájemníci, až jim po roce vyprší smlouva a budou platit o 15 stovek víc.
Nechápu lidi, co nechaj ležet peníze doma pod matrací. Minimálně ty termíňáky by měli využívat.
Zrovna nedávno představili čeští kardiologové mobilní aplikaci (se zabudovaným přístrojem), která na riziko srdečního selhání včas upozorní. Žijeme v úžasné době.
Jasný a nechtěl byste jít do důchodu třeba už ve 30 letech?
Ani jedno bych nerušil, nicméně omezil. Odbory by měly zůstat na úrovni podniků a nemontovat se na jednání vlády. A minimální mzdu bych držel níž a dlouhodoběji.
Investice do vědy a výzkumu, do zdravotnictví - na to všechno je stat zapotřebí. Jeho absence by byla chybou. Ale rozhodně by byla vítaná debyrokratizace.
Kovanda je bláznivý propagátor Bitcoinu. Pak se člověk diví, že zmatení staroušci chtějí nasypat veškeré svoje úspory do bitcoinmatů.
Adekvátní to rozhodně není. Ale zase přeci jen ještě před vládním stropem u cen energií to určitě někteří senioři neměli úplně jednoduchý. Takže mimořádná valorizace jim asi přišla vhod. Nicméně to může nahradit jednorázový příspěvek, jak i Jurečka chce navrhnout.