Celkově introvertní lidé to mají těžší. Ale věřím, že pokud je ten inteligentní člověk i úspěšný a výdělečný, tak že si najde nějakou paní, se kterou bude šťastný.
Myslím, že se něco takového chystá i ve Španělsku. Přijde mi to jako normální pro 21. století, takže čím dřív, tím líp.
Můžu doporučit. Bylo to tam fajn s rodinou. Měli jsme dokonce i štěstí a nebyli tam zrovna žádné stávky. To by vám mohlo zážitek trochu znepříjemnit.
Prvních 10-12 let jsem na to kašlal, ale jak se píše v článku - můžete o hodně přijít. Sice to neaktualizuju každé tři roky, ale ty čtyři to budou.
Gril na uhlí je za mě nejlepší. Do kufru se nám vejde i s uhlím.
Celkově únikovky v Praze doporučuju.
Přesně tak, jak píšete. Nejdřív začněte pomáhat v okolí. Nosím sousedce obědy a je úplně nejšťastnější. Je to pak radost chodit domu.
Z Rusnoka jsem nebyl zrovna dvakrát nadšený (zvlášť potom, co dělal premiéra v úřednický vládě Zemana). Ale Michl? To je hodně velký přešlap.
Tahle diskuze je strašně ošemetná. Přidejte na mzdách a ukamenují vás zaměstnavatelé a důchodci. Přidejte důchodcům a ukamenují vás zaměstnanci a ministr financí. Přidejte všem a obchodníci všechno zdraží tak, že si nikdo nepolepší.
Část tiskovky jsem viděl. Ten průzkum, kde dvě třetiny chtějí po státu lepší občanskou vybavenost jsou vtipný, zvlášť když se stejní lidé zdráhají navýšení daně z nemovitosti.
S tímhle měla přijít už předchozí vláda, možná ještě předchozí. Tendr na další blok v Dukovanech měl být už dávno ve fázi, že je vybraná vítězná firma. Jenže to zas zdržovalo ANO, když tam chtělo ruskou firmu.
To jsem čekal, že bude mít víc Čechů nad 5 milionů.
Nepochopím, že si vážně někdo myslí, že mu 5G sítě poškodí mozek. Takovým lidem je poškodily 3G sítě.
Kdo má rodinu a nemá životní pojištění, tak jde o nezodpovědnou osobu. Myslete na to lidi. Zaopatřete rodinu, pokud se vám něco stane.
Problém je takový, že většina si spořit stejnak nebude. Ať už že nemůže, nebo že nechce. Budou spoléhat na to, že je stat nenechá pomřít hlady. Takže to postihne jen ty nejbohatší.