Člověk si poctivě platí pojištění nemovitosti a domácnosti. A pak je na tom stejně jako někdo, kdo si to neplatí. Viz tornádo na Moravě. Kolik lidí tam to pojištění nemělo? A vláda jim dala prachy. To pak hodně lidi motivuje, aby si něco pojišťovali, když to pak zatáhne vláda...
Pokud je Vám 30-40, tak na důchod ještě ani nepomýšlejte. Hranice odchodu do něj se stejnak posune, takže odvedené peníze si opravdu moc neužijete. A to Vám nepřeji krátký život penzisty! To chraň Bůh.
Sebrat volební právo lidem, kteří na tohle věří.
Sleduju a držím palce, ale nechápu, proč se nechal v názvu "Dakar", když je to všude možně jen ne u Dakaru.
Víc administrativy, nesmyslný požadavky, který ženou firmy k utrácení peněz za zbytečnosti, které by mohly investovat do svých zaměstnanců. Fakt bomba.
Až někdo objeví lék na kocovinu, tak bude multimiliardář. ;)
Většinu jsem měl a většinu jsem přestal platit. Kdo si zatím drží kvalitu, podle mého názoru, je Disney. Ostatní si nahamounili na začátku milion filmů a seriálů, ale toho se po půl roce zbavili. Teď tam jsou kraviny.
Jsem pro zvýšení poplatků. Vzdyť se to dlouhý roky nezvedalo a co mezitím předvedla inflace? ČRo i ČT24 nabízí kvalitní zpravodajství na rozdíl od komerčních stanic.