Najít vhodné bydlení je často náročná disciplína, ať už hledáte svůj domov nebo investiční nemovitost. Málokdy najdete vyváženou lokalitu, která nabízí výhody velkoměsta i přírodu v bezprostředním okolí. Vilapark Klamovka v Praze 5 přesně toto ztělesňuje.

Nové byty Praha 5: V obklopení přírody a s nádherným výhledem

Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě části. Samostatné bytové domy těží ze své lokality. Rezidenční projekty zahrnují celkem 117 nových bytů.

Sekce domu A

Sekce domu A nabízí výhled směrem na město. V této části jsou především individuální velkoměstské byty s důrazem na soukromí a s jižní orientací do veřejného parku. Každé roční období má svůj půvab a z lodžie či balkonu si ho s výhledem na park jistě vychutnáte.

Sekce domu B

Čtyři sekce domu B na jižní straně pozemku jsou umístěny do klidné zahrady. Máte zájem o tento typ novostavby Praha? Tyto byty jsou vhodné pro rodiny hledající klid a příznivce zeleně. Pozemky, které přiléhají k jednotlivým budovám, poskytují dostatečný venkovní prostor vhodný pro hry s dětmi, sportovní vyžití nebo piknik s přáteli.

Vše podstatné na dosah – centrum i příroda

Jen pár minut pěšky na poštu, do restaurace, na nákup, do školy nebo zastávku MHD – Klamovka má vše podstatné v bezprostředním okolí. Tramvají nebo autobusem se dostanete na smíchovský Anděl, odkud už je snadná dostupnost metrem do historického centra hlavního města.

Pokud jste obklopeni rádi přírodou, tak vhodnější lokalitu v metropoli těžko najdete. Kdysi zámecký park Klamovka byl vyhlášený. Blízké okolí je ideální na procházku s dětmi i se psem. V zahradě Kinských ani nepoznáte, že jste ve městě s dalším milionem obyvatel. Park Ladronka je oblíbený pro běžce i nadšence do kolečkových bruslí.

Nové byty v Praze a jejich realizace

Projekt zaštiťuje Metrostav Development. Společnost má zkušenosti ve 12 zemích Evropy s průmyslovými, dopravními, ekologickými i občanskými stavbami. Mezi další aktuální rezidenční projekty Metrostav Development v Praze patří například Byty Na Vackově nebo Vysočanský mlýn.