Chystáte se rekonstruovat byt nebo se na čas stěhujete do menšího prostoru? Máte firmu a nemáte kde uskladnit zboží? Potřebujete prostě někde uskladnit přebytečné věci? Využijte skladovacích kontejnerů. U firmy Sklady Staněk si kontejner můžete pronajmout na jeden měsíc nebo třeba na několik let.

Skladování v kontejnerech a jeho výhody

Skladovací kontejnery jsou ideálním místem, kde lze uskladnit věci. Jsou odolné, neboť původně byly využívány pro námořní přepravu a jsou vyrobeny z antikorozní oceli. Rozměry skladovacích kontejnerů se pohybují od 6,62 do 33 metrů čtverečních. V kontejneru tak může uskladnit přebytečné zboží, kancelářský nábytek, celé vybavení domácnosti, motorku i auto.

Velkou výhodou skladovacích kontejnerů je, že je můžete přemístit. V případě potřeby si můžete skladovací kontejner nechat dovézt až svůj na pozemek, do areálu firmy nebo na stavbu. Pokud však na pozemku tolik místa nemáte, není nic snazšího než využít jedno z pěti skladovacích míst v Brně a okolí. Ke svému kontejneru budete mít přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Bezpečnost skladovacích kontejnerů

Skladování ve skladovacích kontejnerech Staněk je bezpečné. Kontejner je zabezpečen zámkem, ke kterému máte přístup jen vy. O bezpečnost v areálu se pak stará ostraha a samozřejmostí je i bezpečnostní systém. Věci jsou navíc skladovány s plným pojištěním až do výše 1 000 000 Kč.

Další služby

Chcete-li využít skladovacích kontejnerů, ale nemáte automobil, kterým byste své věci mohli převézt, nezoufejte. Firma Sklady Staněk vám pomůže s celým stěhováním. Problém pro ně není stěhování bytů, firem ani těžkých břemen. Pomohou vám s vyklízením i stěhováním do zahraničí. Firma vám rovněž zajistit obalový materiál. Pokud potřebujete s čímkoliv pomoci, neváhejte se na ně obrátit.