Dárkové poukazy jako sázka na jistotu

Dárkové poukazy mají velmi univerzální využití. Navíc, poukaz lze dnes použít prakticky na cokoli. Dárkové poukazy pro ženy jsou často zaměřeny na kosmetiku či kosmetické balíčky. Dárkové poukazy pro muže zase velmi často cílí na nejrůznější adrenalinové zážitky, které dobrodružná mužská povaha vždy ocení.

Vhodné mohou být také dárkové poukazy pro dva, které mohou nabídnout slevu na wellness zážitek nebo například návštěvu zážitkové restaurace. V dnešní moderní době lze pořídit dárkové poukazy online. Tyto poukazy pak často nabídnou obdarovanému nákup v e-shopu nebo třeba oblíbeném obchodě. Často se pak lze setkat s dárkovými poukazy na oblečení.

Dárkové poukazy jsou zkrátka univerzálním dárkem, kterým můžete potěšit nejen své zaměstnance. Navíc můžete pro každého z nich zvolit něco, co jim udělá největší radost.

Knihy z módy nevyšly

Knihy bývají v poslední době odsouvány na druhou kolej, přesto se jedná o velmi oblíbený dárek. Kniha jako dárek totiž potěší prakticky každého, navíc i na knihu lze připravit dárkový poukaz – obdarovaný si pak bude moci vybrat knihu dle vlastních preferencí.

Výhodou knih je, že jich existuje opravdu nespočet. Ať už zvolíte romány, detektivku nebo například knihu o seberozvoji, vždy se může jednat o nezapomenutelný dárek. Ideální knihou pro muže mohou být grilovací kuchařky či životopisy slavných sportovců. Oblíbenými knihami pro ženy jsou pak zmiňované romány či detektivky.

Knihou navíc potěšíte také své rodiče. Každý z nás ví, co rodiče nejvíce baví, vybrat knihu pro maminku nebo tatínka tak nebude žádná věda. Pořád můžete sáhnout po voucheru a použít e-knihu jako dárek. I ta udělá obrovskou radost!

Firemní dárky s logem také potěší

Mnoho firem své zaměstnance obdaruje předměty s firemním logem. Zpravidla se jedná o praktické dárky, které své využití vždy najdou. V případě, že vám dojdou nápady na dárky pro zaměstnance, můžete sáhnout po reklamním tričku, mikině nebo kancelářských potřebách. Jak víme, propisek a diářů není nikdy dost.

Firemní dárky (Foto: IMI)
Firemní dárky (Foto: IMI)

Některé firemní dárky pro zaměstnance jsou také daňově uznatelné, což je pro firmu vždy výhodné. Dárek tak zaměstnance potěší, firmě udělá dobrou reklamu, a ještě přinese daňově uznatelný náklad. Ideální dárky zkrátka existují. S vlastním logem navíc můžete vyrobit také originální dárky pro zaměstnance, které udělají radost každému.

Neoriginální ale populární finanční odměny

Firmy v rámci dárků také často sáhnou po finanční odměně v podobě prémií a bonusů. Jedná se o vůbec nejčastější dárek pro zaměstnance, s jakými se setkáváme. Dárek je to velmi populární, avšak nepříliš originální.

Pokud jste s dárky v koncích, případně nechcete nic složitého vymýšlet, předvánoční prémie udělá zaměstnancům rozhodně velkou radost. Dobře si promyslete, zda zvolíte finance a nebo převáží originalita.

Alkohol jako dárek pro zaměstnance i partnery

Firmy často řeší také vhodné dárky pro své obchodní partnery. Alkohol jako dárek je velmi rozšířený, vybírat můžete z nepřeberného množství druhů a sáhnout dokonce můžete po alkoholu s vlastním potiskem. Tím dáte firemnímu partnerovi najevo, že je pro vás spolupráce opravdu důležitá.

Víno v dárkovém balení (Foto: IMI)
Víno v dárkovém balení (Foto: IMI)

Pravidelně vídáme víno jako dárek. Dobré, kvalitní víno jako firemní dárek můžeme vidět u celé řady společností. Aby také ne, víno může vnést trošku uklidnění a zpomalení v jinak uspěchaném a hektickém období.

Alkohol s vlastním potiskem může firmě udělat patřičnou reklamu a zároveň potěšit obdarovaného – ať už to bude zaměstnance nebo váš obchodní partner.

Spoustu dárků s vlastním potiskem naleznete na webu IMI.cz