Sehnání dokonalého vánočního stromečku představuje každý rok velkou výzvu. I když se před Vánocemi na trhu objeví obrovské množství živých stromků, na spoustě z nich se najde nějaká chyba.

Ať už jde o nesouměrný tvar, lepkavou živici, vyschlé jehličí či povislé větve, tyto drobné nedokonalosti vás mohou od koupi stromku odradit a dohnat vás k dalšímu dlouhému hledání perfektního symbolu Vánoc vhodného do vaší domácnosti či kanceláře. Chcete ušetřit čas a zároveň mít doma stromek, který budou všichni obdivovat? Vsaďte na full 3D umělý vánoční stromek!

Přirozenost, souměrný vzhled a pichlavé jehličí 

Na těchto stromečcích vás okouzlí zejména jejich přirozený vzhled, díky kterému jsou k nerozeznání od těch živých. Nezáleží na to, zda se na ně díváte zblízka nebo zdálky, jediné, co uvidíte, je souměrnost a realisticky vyhlížející jehličí propracované do nejmenších detailů, které dokonce píchá.

Výhodou je i jejich dlouhá životnost. Za tu vděčí především unikátní výrobní technice a kvalitě materiálů, ze kterých se vyrábějí. Odolnost a trvanlivost polyetylénu zaručuje, že stromek bude vypadat bezchybně několik desítek let. Jde tedy o investici, která se vám rozhodně vyplatí. Nezapomínejte ale na šetrnou manipulaci a vhodné skladování.

K dispozici jsou různé velikosti (Foto: fjora.cz)
K dispozici jsou různé velikosti (Foto: fjora.cz)

Široká nabídka full 3D umělých vánočních stromečků

Ať už toužíte po jedli, borovici či smrku, všechny tyto varianty najdete i jako full 3D stromečky. Pokud jde o výšku, do bytů, kanceláří či prodejen se hodí 180 cm nebo 220 cm. Bojujete s nedostatkem prostoru? Zvolte úzký vánoční stromeček. Jeho elegantní design vám zaručí, že sváteční atmosféru bez problémů vnesete i do malých nebo úzkých místností. Poslouží i jako skvostné doplnění hlavního stromku.

Toužíte po pohádkové zimní atmosféře? K jejímu vytvoření přispěje i zasněžený vánoční stromek. Jeho barva je perfektním podkladem pro jakoukoliv barevnou kombinaci, a tak jej můžete vyzdobit všemi vašimi oblíbenými dekoracemi.

3D stromeček je ozdobou, kterou můžete postavit nejen do interiéru, ale i na terasu či před vchodové dveře. Nechte jej zazářit a dejte mu příležitost okouzlit vaše přátele a blízké!