Patříte mezi lidi, kteří hledají svoji budoucnost ve zvěrokruhu? Stalo se vám někdy, že vám horoskop řekl pravdu o lidem, a poté jste si na ně dávali pozor? V tomto článku vám poradíme, u kterých znamení zvěrokruhu si dát v lásce pozor.

Blíženci 

Blíženci jsou jedním z nejfalešnějších znamení zvěrokruhu. V pro počátku se vám zdají jako nejpřátelštější lidé, které jste potkali, ale postupně se to bude měnit. Za vašimi zády jsou to jedovatí lidé, kteří se vám nebojí vrazit kudlu do zad. Můžou vás zradit a vyzradit vaše tajemství, které se stane jako návnada k šíření pomluv a různých domněnek. 

Blíženci  (Autor: https://copyhradec.cz/)
Blíženci (Autor: https://copyhradec.cz/)

Střelec 

Určuji znáte bytosti, které vám z ničeho nic přestanou psát, odpovídat na zprávy a utnou s vámi veškerý kontakt. Je to možná z důvodu, aby si ušetřili spor či drama. Střelci se snaží za každou cenu získat sympatie a oblibu u lidí, ať to v reálném životě znamená cokoliv. 

Střelec (Autor: https://copyhradec.cz/)
Střelec (Autor: https://copyhradec.cz/)

Štír

Štíři v mnohém tají své úmysly a jsou odborníci v předstírání a zamlžování věcí. Jsou na vás hodní, mluví na vás sladce jako neviňátko a dokáží vás dostat na bod, kdy uvěříte všemu, co vám řeknou. Jakmile mu uvěříte a takzvaně mu skočíte na špek, dokážou vámi manipulovat a vydírat vás věcmi, které se od vás dozvěděl. Dávejte si v každém případě pozor, co jim na sebe prozradíte a raději vynechejte citlivější informace, které by se mohli dostat ven a způsobit vám bolest. 

Štír (Autor: https://copyhradec.cz/)
Štír (Autor: https://copyhradec.cz/)

Ryby

Ryby jsou od prvopočátku pasivně útoční a jejich přístup k lidem se hodně mění od jejich nálady, která panuje. Umějí být přátelští, zpupní a též manipulativní. Jejich mínus je v tom, že neumějí věci či lidi kritizovat a říkat pravdu z očí do očí. Možná jste už ve svém životě potkali tyto osoby, kteří se tváří jako vaši nejlepší kamarádi, i když vás v reálném životě nemusí, ba dokonce nenávidí. 

Ryby (Autor: https://copyhradec.cz/)
Ryby (Autor: https://copyhradec.cz/)

Dávejte si pozor, ať Vás láska neoslepí

Jak se říká, lidé jsou různí jako barevné ponožky. Všem lidem se nezavděčíte, ale někdy je dobré se zamyslet nad tím, komu věříte a co jim říkáte. I když se vám může člověk zdát jako nejmilejší člověk na planetě, může vám bodnout nůž do zad a zbydou vám jen oči pro pláč. Někdy je dobré si své tajnosti nechat pro sebe a až najdete osobu, které budete na sto procent důvěřovat, svěřte se. Lepší je mít jednoho či dva doopravdový kamarády, kteří jsou opravdu pravý, a ne lháři a podvodníci.